Pompa de caldura aer-apa, SAMSUNG 5kW, R32, monobloc, monofazata AE050RXYDEG/EU (fara controler)
În stoc
  • Pretul include TVA
  • Transport gratuit
  • Garantie: 3 ani
  • Posibilitate achizitie in rate
Montaj gratuit
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 244.07 LEI / lună
SKU: IE01001160 Categorie:
Componenta:
AE050RXYDEG/EU
Specificatii tehnice:
Incalzire (A7/W35) 5 kW
P electrica absorbita (A7/W35) 1,03 kW
COP (A7/W35) 4,85
Racire (A35/W18) 5 kW
– P electrica absorbita (A35/W18) 1,14 kW
– EER (A35/W18) 4,39
Temperatura apei incalzite 15~65 °C
Temperatura apei racite 5~25 °C
Clasa eficienta sezoniera LWT 35C: A+++
Clasa eficienta sezoniera LWT 55C: A++
Compresor: BLDC Twin Rotary Inverter
Incarcare din fabrica refrigerent R32 1 kg
Racorduri hidraulice 1″
Alimentare electrica 1 x 230V, 50Hz V/Hz
Plaja temperatura exterioara- Racire 10~46 °C
Plaja temperatura exterioara- Incalzire -25~35 °C
Plaja temperatura exterioara- Apa Calda Menajera -25~43 °C
Presiune sonora incalzire 45 dB/A
Presiune sonora racire 45 dB/A
Putere sonora incalzire 61 dB/A
Putere sonora racire 62 dB/A
Tip MONOFAZAT
CARACTERISTICI CONSTRUCTIVE
Masa neta 58,5 kg
Dimensiuni nete (WxHxD) 880x798x310 mm
Nota: pompa de circulatie, vas de expansiune, supapa de siguranta nu sunt incluse.
Informații suplimentare
Alimentare
Monofazat
Producator
Samsung
Putere nominală (kW)
5 kW
Tip sistem
Monobloc
Fii primul care își spune părerea “Pompa de caldura aer-apa, SAMSUNG 5kW, R32, monobloc, monofazata AE050RXYDEG/EU (fara controler)”